Menu

Menu

Kategorie

Kategorie

Nowości

Bestsellery

Męskie t-shirty Pelle Pelle

Markę Pelle Pelle założył w 1978 roku Marc Buchanan, który czerpał inspiracje z kultury hip-hopowej. To właśnie między innymi dlatego męskie koszulki tej właśnie marki wyróżniają się streetwearowym charakterem, który od kilku sezonów nie wychodzi z mody i nic nie wskazuje na to, by tendencja ta miała ulec zmianie. Ubrania znajdujące się poniżej dedykowane są pewnym siebie mężczyznom, poszukującym sposobów na wyróżnienie się z tłumu. Koszulki te z pewnością nikogo nie pozostawią obojętnym, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Jeśli również chciałbyś być ich posiadaczem, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Niebanalna moda dla młodych (i nie tylko!) mężczyzn

Ubrania wpisujące się w streetwearowy styl, takie jak męskie koszulki Pelle Pelle, nie muszą wychodzić wyłącznie spod ręki największych projektantów. Dzieje się tak dlatego, że moda światowa nie ma bezpośredniego wpływu na modę uliczną, która w znacznej mierze kreowana jest przez samych jej odbiorców. Warto jednak wiedzieć, że korzeni streetwearu szukać można w kulturze surfingu i znaleźć w nim można również elementy mody hip-hopowej. W wielu przypadkach, ubrania tego typu kupują przede wszystkim ludzie młodzi, którzy nie boją się wyrażać swojego “ja” poprzez ubrania.

Styl streetwearowy, którym inspirowane są koszulki Pelle Pelle, czerpie garściami z pomysłów pochodzących z lat 60 oraz 80. W przypadku tego stylu podstawą jest ponadczasowość oraz jakość ubrań, nie zaś nieustanne podążanie za najnowszymi trendami w branży mody.

Ubrania streetwearowe można nosić właściwie w każdym wieku. Dają one możliwość podkreślania swojego indywidualizmu oraz spełniania potrzeby bycia sobą, co jest szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, w których to wiele osób bezrefleksyjnie podąża za modowymi schematami. Warto także podkreślić, że moda ta jest niezwykle wygodna, co dla wielu osób jest bardzo istotne. Stanowi ona dawkę pewnego luzu, który połączony jest z wysublimowanym stylem.

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór koszulek, które różnią się od siebie przede wszystkim kolorem oraz nadrukiem. Dysponujemy koszulkami w kolorze czerwonym, niebieskim, czarnym oraz białym. Zapraszamy do zakupów wszystkie osoby chcące wyrazić siebie poprzez ubiór oraz takie, które poszukują wygodnych koszulek do noszenia na co dzień.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij