Menu

Menu

Kategorie

Kategorie

Nowości

Bestsellery

Męskie koszulki polo Lacoste

Chyba nie ma na świecie osoby, która choć raz nie zetknęłaby się z ubraniami sygnowanymi charakterystycznym, niewielkim, zielonym krokodylem. Marka Lacoste znana jest na całym świecie, a za jej twórcę uważa się popularnego tenisistę pochodzące z Francji - René Lacoste. To właśnie on jest twórcą pierwszej męskie koszulki polo, którą założył podczas występu na korcie, w czasach, w których każda osoba uprawiająca ten właśnie sport, grała w koszulach z długimi rękawami. Obecnie oferta marki Lacoste jest bardzo szeroka i znaleźć w niej można wiele elementów garderoby, dodatków, a nawet perfum. Jednak do najpopularniejszych produktów przez nią tworzonych zalicza się właśnie koszulki polo. 

Co znajdziesz w VIP Brands?

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można szeroki wybór męskich koszulek polo marki Lacoste. Oferujemy Tobie ubrania w wielu różnych kolorach, takich jak niebieski, czy też pomarańczowy, jak również biały oraz czarny, które dedykowane są przede wszystkim wielbicielom klasycznych rozwiązań. Koszulki te, poza charakterystycznym logo, posiadają pionowe paski, dzięki czemu wyróżniają się z tłumu i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Paski te występują w kilku odcieniach, dzięki czemu każda osoba powinna znaleźć model koszulki spełniający wszystkie jej potrzeby oraz trafiający w jej gusta.

Na co zwracać uwagę kupując męską koszulkę polo? Przede wszystkim na rękawy, które powinny być odpowiedniej długości. W praktyce oznacza to, że powinny one kończyć się mniej więcej w środkowej części bicepsa. Istnieją także koszulki polo wyposażone w specjalny ściągacz i w takiej sytuacji powinien on delikatnie przylegać do ramienia, nie powodując dyskomfortu. Dobrym pomysłem okaże się także unikanie rękawków zbyt luźnych, w których to męskie ramię może nie wyglądać dobrze.

Nie bez znaczenia jest także kołnierzyk znajdujący się w koszulkach polo, który jest najbardziej charakterystycznym elementem tej garderoby. Musi mieć od odpowiednią sztywność, dzięki której zachowa on swój pierwotny kształt oraz eleganckie ułożenie w każdej sytuacji. Co równie istotne, po rozpięciu guzików, nie powinien on “rozjeżdżać się” na boki. Pożądany jest tutaj kształt litery “V”, który wyszczupli optycznie sylwetkę oraz wysmukli rysy twarzy. Koszulka od Lacoste jest produktem dedykowanym najbardziej wymagającym klientom, dlatego też wybiera ją tak wielu naszych klientów.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij